Відгуки
Варва
25.07.2022
Кожній жінці подобається пройтися по вулиці з букетом квітів, але з корзиною - це нові непередаваємі відчуття. Я бачила, що переході теж у захваті від цього букета.
Мена
25.07.2022
Красота та милота. Зроблено з неабияким смаком. Радію, що нарешті знайшла надійний квітковий сайт (відгук пишу лише після третього бездоганно виконаного замовлення)
Київ
25.07.2022
Я би сказав, що це букет-виручалочка - дешево, але не стидно подарувати. За бажанням можна додати конфети, але краще вазу.
Богодухів
25.07.2022
В моєму арсеналі це вже четвертий букет з вашого сайту. Перші три були з моїми улюбленими трояндами. Але це вже в минулому, бо тепер лілії - мої улюблені квіти!
Івано-Франківськ
24.07.2022
Мені подобаються такі варіанти, коли річ виглядає дорожче, ніж за неї заплачено. Цей букет - той самий випадок. Рекомендую.
Тараща
24.07.2022
Букет не з дешевих, Але шо характерно - він вартий кожної гривні. Квіти підібрані зі смаком та любов'ю до своєї справи. Знімаю капелюха перед вашими флористиками.
Бровари
24.07.2022
Можливо, це найдешевший варіант на сайті, тому я вирішив доповнити букет м'якою іграшкою та вазою. Непоганий вийшов подарунок. Моя вам подяка.
Овруч
24.07.2022
Не завжди те, що дорого варто своєї ціни, але не в цьому випадку. Шляхетність, вишуканий смак та справжня чистота - ключові ознаки цього букету із лілій. Дякую вам!
Миколаїв
23.07.2022
Коли погано знаю людину, то вибираю звичний та зрозумілий подарунок. Отже Київський торт - саме те, що треба у такому випадку. Дякую за нагоду побалувати близьку та небайдужі мені людину!
Дніпро
23.07.2022
Орхідеї достатньо розповсюджені квіти, але салатний колір доволі незвичний. Я задоволений позитивним ефектом, який зробив цей букет. Дякую!
Букет орхідея Цимбідіум салатова (гілка) – свіжа елегантність і природна гармонія
Енергодар
23.07.2022
Дуже, дуже красивий та радісний букет. Я навіть не знаю, як називаються деякі квіти в ньому, але щастя, що він мені подарував, - незабутнє! вчасно у потрібне місце, зробили свою справу - виявили останню пошану до гарної людини.
Конотоп
23.07.2022
Дуже, дуже красивий та радісний букет. Я навіть не знаю, як називаються деякі квіти в ньому, але щастя, що він мені подарував, - незабутнє!
Моршин
22.07.2022
Флористик - мій квітковий вибір вже 4 роки як. Звичайно я замовляв невеликі букети, а ці кремові троянди у круглій рожевій коробці - моє найдорожче замовлення, до того ж я ще замовив ще латексні шари та Київський торт. Дякую - все, як і завжди на вищому рівні.
Знам'янка
22.07.2022
Мої вітання усім, хто започаткував та підтримує на високому професійному рівні цей красивий бізнес. Тільки гарні люди можуть належним чином передати гарний настрій та кохання від знкчущої людини. Дякую за чудові тюльпани та смачнющий тортик!
Миргород
22.07.2022
Для мене весна наступає, коли отримую перший букет тюльпанів. В цьому році це було 15 лютого - 11 рожевих тюльпанів від коханого, який географічно знаходиться в Литві. Дякую за участь у доставці весни з Вільнюса у Миргород,
Полтава
22.07.2022
Маю доповісти, що букет гарний, логістика організована чітко, всі з ким я співпрацював - ввічливі, професійні та орієнтовані на клієнта люди. Дякую та рекомендую.
Київ
20.07.2022
Дуже ніжне поєднання білого та рожевого. Самі тюльпани - щойно зрізані, з довгими стеблами та міцними бутонами. Виглядають дорого і шляхетної в цій коробці. Чудовий подарунок!
Первомайський
20.07.2022
Моя щира вдячність усім професіоналам, з якими я мав задоволення спілкуватись під час замовлення. Гарний букет, смачний тортик і приємні люди. Дякую!
Запоріжжя
20.07.2022
Було правильним з мого боку висловити свою вдячність, написавши цей відгук. Бо квіти дійсно сподобалися, а я як замовник отримав подвійне задоволення: від спілкування зі справжніми професіоналами та від того, що моя кохана людина щаслива з цими квітами.
Калуш
20.07.2022
Відмінне обслуговування клієнтів. Відчуття, що мене цінують як значущого покупця, хоча я придбав один з найдешевший букетів (до речі, він дуже сподобався)..
Чортків
19.07.2022
Можливо ці е й найдешевший букет ти на сайті, але не самий поганий точно! Якщо він здається вам дешевим, можна ще замовити вазу чи конфети. Особливо я так часто роблю. Дякую за увагу.
Кролевець
19.07.2022
Згідно опису та достойної якості свіжі квіти. Дякую за доставку у Кролевець та до наступних замовлень, які обов'язково будуть.
Моршин
19.07.2022
Поштучно, бо так дешевше. Ординарна обгортка - а що ще очікувати у бюджетному варіанті, але логістика бездоганна. Отже можете розраховувати на непогані квіти та сервіс.
Городище
19.07.2022
Тюльпани, бо який сенс дарувати щось інше навесні?
Хочу подякувати за гарний смак та професіоналізм
Мукачеве
18.07.2022
Моя маленька Мальвіна вперше отримала такий вишуканий подарунок - хрещений побалував. Дівчинка дуже рада такій дорослій на її погляд увазі. Дякую вам від неї та від себе!













