Відгуки
Запоріжжя
14.06.2022
Троянди в цьому оформленні виглядають по-літньому тепло. Це відчкщ, що букет робила гарна людина, яка любить свою справу.
Умань
14.06.2022
Добрий додаток до квітів, якщо ви вважаєте, що самого букета буде недостатньо. І до того ж не дорого.
Мена
14.06.2022
Не дивіться, що в мене таке зосереджене лице на фотографії, насправді я була дуже щаслива в той момент.
Калуш
14.06.2022
Це було не важко для мого чоловіка зробити мій день народження найкращим - достатньо було надіслати букет моїх улюблених піонів!
Харків
13.06.2022
Великі і шлязетні квіти. По фотографії це видно дуже не чудово, адже я не не маленького зросту, але видно, що в порівнянні зі мною гладіолуси дуже великі.
Нікополь
13.06.2022
Незважаючи на те, що я мав негативний досвід замовлення збірних букетів, консультанту Олені вдалося зробити так, що я здається вмовив саме цей мікс. Повинен сказати, що вона була права, і професійні навички ваших нікопольских партнерів дійсно на висоті. Раджу всім : замовляйте сміливо!
Миколаїв
13.06.2022
Я у квітах не до уже розбирають, а цей букет вибрав за те, що квіти в ньому схожі на польові, які так полюбляє моя нова дівчина. Все пройшло напрочуд чудово. Отже моя щира подяка і рекомендації.
Знам'янка
13.06.2022
На подсолнухи вже не встиг, тому замість них були гербери - теж непогані квіти.
Достойний сервіс, починаючи із замовлення і закінчуючи отриманням фотозвіту з доставки. Отож мої щирі рекомендації.
Городня
12.06.2022
Незвична упаковка для звичних квітів, і вона насправді вирішує. Рекомендую придивитись до цього букету, якщо шукаєте щось новенького б
Букет червоних півоній – полум’я пристрасті та розкішна елегантність
Франківськ
12.06.2022
Піони - улюблені квіти моєї матусі. Додатково замовляв конфети Рафаело та вазу. Гроші не головне, головне - увага до деталей, що робить податок надзвичайним.
Коломия
12.06.2022
В минулому році я не встиг на справжні сонячники, тому в цьому домовлялася заранше, і все вийшло добре. Так що не прогавте свій час!
Київ
12.06.2022
Сонячники справжні - це була моя вимога. Гарний, відповідальний сервіс, усім би так працювати!
Букет з соняшників Історія – тепло сонця і натхнення моменту
Знам'янка
11.06.2022
В опису написано, що цей подарунок виклик кп аж емоції. Я лише додам які: благодарність та кохання у відповідь. Щиро вам вдячна!
Суми
11.06.2022
Мої щасливі відчуття від цього букету надихнули мене написати схвальний відгук. Всім дівчатам щиро зичу хоча б раз на місяць отримувати такеиквіткове щастя від коханої людини.
Харків
11.06.2022
Маю багато добрих вдячних слів про цей букет і про тих, хто його доставив. Побільше б таких подарунків!
Полтава
11.06.2022
Розове облако кохання. Сьогодні вдень мені приніс його дуже чемний молодий кур‘єр на ім‘я Василь. Дякую, шановні!
Бердичів
10.06.2022
Навіть важко вигадати, яким способом можна нагадати дівчині влітку про своє щире кохання. Це безпрограшний варіант, принаймі у моєму випадку.
Левковичі
10.06.2022
Не з першого разу я покохала айстри, але це любов на все життя. Дякую, що підтримуєте це моє щире почуття.
Рівне
10.06.2022
Обожнюю все біле - символ чистоти й кохання. Чудові троянди і дуже чемний кур'єр Матвій. Дякую!
Шепетівка
10.06.2022
В останній раз до війни я замовляв квіти через інтернет років 5 тому, а зараз - це вже шостий мій букет, і 4 з не их були замовлені на цьому сайті. Вважаю, що це найкраща рекомендація. Отже і ви замовляйте тут квіти сміливо.
Ніжин
09.06.2022
Все відповідає опису і фотографії на сайті. І це не ромашки, а хризантеми, так що майте на увазі, якщо це для вас важливо.
Запоріжжя
09.06.2022
Це були саме ромашки, а не ромашкові хризантеми, бо для мене це було важливо. Але поспішність, бо ромашки - квіти сезонні.
Кремінец
09.06.2022
Нідерландські троянди - найпростіший спосіб догодити дівчині з вибагливим смаком, або перфекціоністці. Рекомендую саме для таких випадків.
Чоп
09.06.2022
Троянди поштучно - к кращий і можливо найдешевший спосіб зробити все як найкраще. Сам так робив вже декілька разів, тому так впевнено і рекомендую.
Хорол
08.06.2022
Чесна ціна за файні вітчизняні троянди. Я би не сказав, що вони якось там відрізняються від голландських. Переплачувати точно не слід.













